Het Team

Wie is wie op de Cor Emousschool?

Directie

Regiodirecteur

Ingrid Okhuijsen

Teamleider

Paulien van Katwijk

Klassenleerkrachten

Klassenleerkracht groep 0/1

Shirley Kant

Klassenleerkracht groep 0/1

Henriëtte Lievestro

Klassenleerkracht groep 1

Marja van der Knaap

Klassenleerkracht groep 1

Carin Laterveer

Klassenleerkracht groep 2a

Ilse Nahon

Klassenleerkracht groep 2b

Juanita Appel

Klassenleerkracht groep 2b

Jeltsje van der Veen

Klassenleerkracht groep 3a

Mirjam Fransen

Klassenleerkracht groep 3a

Cynthia Gijzen

Klassenleerkracht groep 3b

Dominique van Deutekom

Klassenleerkracht groep 3b

Lisanne Kion

Klassenleerkracht groep 4a

Iris Prins

Klassenleerkracht groep 4a

Crystel Lohues

Klassenleerkracht groep 4b

Daniëlle Roubos

Klassenleerkracht groep 4b

Tineke Dijkstra

Klassenleerkracht groep 3/4

Nèviana Zwinkels

Klassenleerkracht groep 3/4

Leone Los

Klassenleerkracht groep 5a

Sylvia van der Meijden

Klassenleerkracht groep 5a

Jacqueline Ros

Klassenleerkracht groep 5b

Susma Paltan

Klassenleerkracht groep 5b

Tineke Dijkstra

Klassenleerkracht groep 5/6

Tanja Weiershäuser

Klassenleerkracht groep 6

Angeliek Suthof

Klassenleerkracht groep 6/7

Sevalta Ramoutar

Klassenleerkracht groep 7/8

Diewertje van Gemmert

Klassenleerkracht groep 7/8

Marije de Wit

(vak)leerkrachten

Vakleerkracht LO

Gerda Don

Vakleerkracht LO

Thijs Visser

Logopedisten

Logopedist

Charlotte Bakker

Logopedist

Barbara Balm

Logopedist

Gineke van Bloppoel

Logopedist

Anuschka van Deth

Logopedist

Eva Filipiak

Logopedist

Carine Goossens

Logopedist

Pauline Harmsen

Logopedist

Myrre Hortensius

Logopedist

Ingrid Kamst

Logopedist

Hester Lammers

Logopedist

Kitty Manschot

Team coördinatoren

Team coördinator

Anuschka van Deth

Team coördinator

Anne Marie Lolkema

Team coördinator

Jeltsje van der Veen

Intern begeleiders

Intern begeleider groep 0/1 t/m 3b

Debby Koudijs

Intern begeleider 3/4, 4a, 4b en 5a en taalcoördinator

Carlien van der Lugt

Intern begeleider groep 5b t/m 7/8

Marleen Looijer

Ondersteunend personeel

Onderwijsondersteuner

Liesbeth Boek

Onderwijsondersteuner

Ruth Corver

Onderwijsondersteuner

Astrid Kleinveld

Onderwijsondersteuner

Erika Kovacs - van Dam

Onderwijsondersteuner

Denise Kraanen

Onderwijsondersteuner

Layla Müller

Onderwijsondersteuner

Natascha Nieuwkoop

Onderwijsondersteuner

Marike Stevense

Onderwijsondersteuner

Mildred Wijman

Stagecoördinator/SVIB/interne coach

Agnes Bos

i-Coach

Erik Ooms

Schoolcontactpersoon

Jerney Bierhuis

Orthopedagoog

Karmen Osman

Schoolmaatschappelijk werker

Noortje van Leeuwen

Administratie

Joane van Vulpen

Administratie

Conny van Leeuwen

Adminstratie

Natascha Meijer

Conciërge

Peter Meershoek

Technisch vakman

Adri van den Eijnden