Het Team

Wie is wie op de Cor Emousschool?

Directie

Regiodirecteur

Ingrid Okhuijsen

Teamleider

Paulien van Katwijk

Teamleider

Hester Labberté

Klassenleerkrachten

Klassenleerkracht groep 0/1

Shirley Kant

Klassenleerkracht groep 0/1

Henriëtte Lievestro

Klassenleerkracht groep 1/2

Marja van der Knaap

Klassenleerkracht groep 1-2a-2/3, bouwleider 0 t/m 2/3

Carin Laterveer

Klassenleerkracht groep 2a

Jeltsje van der Veen

Klassenleerkracht groep 2b

Iris Prins

Klassenleerkracht groep 2b/3a

Juanita Appel

Klassenleerkracht groep 2/3

Nèviana Zwinkels

Klassenleerkracht groep 2/3

Leone Los

Klassenleerkracht groep 3a

Mirjam Fransen

Klassenleerkracht groep 3b

Dominique van Deutekom

Klassenleerkracht groep 3b

Lisanne Kion

Klassenleerkracht groep 3b

Cynthia Gijzen

Klassenleerkracht groep 4a

Sylvia van der Meijden

Klassenleerkracht groep 4a/oudercoördinator en RT

Jacqueline Ros

Klassenleerkracht groep 4b, bouwleider 3 t/m 8

Sanne Dullaert

Klassenleerkracht groep 4b

Tineke Dijkstra

Klassenleerkracht groep 4c/pestcoördinator

Sanne Jones

Klassenleerkracht groep 4c/5b, vervanger diverse groepen

Miriam Hoffer

Klassenleerkracht groep 5a

Angeliek Suthof

Klassenleerkracht groep 5b

Diewertje van Gemmert

Klassenleerkracht groep 6

Marjolein van Breederode

Klassenleerkracht groep 6/7

Sevalta Ramoutar

Klassenleerkracht groep 7/8

Anne Marie Lolkema

Klassenleerkracht groep 7/8

Marije de Wit

(vak)leerkrachten

Vakleerkracht LO

Gerda Don

Vakleerkracht LO

Jeroen Wijns

Logopedisten

Logopedist

Barbara Balm

Logopedist

Gineke van Bloppoel

Logopedist, coördinator logopedie

Anuschka van Deth

Logopedist

Laurie van Es

Logopedist

Eva Filipiak

Logopedist

Carine Goossens

Logopedist

Pauline Harmsen

Logopedist

Myrre Hortensius

Logopedist

Ingrid Kamst

Logopedist

Hester Lammers

Ondersteunend personeel

Intern begeleider goep 0/1 t/m 3a

Debby Koudijs

Intern begeleider groep 3b, 4a, 4b, 4c/taalcoördinator

Carlien van der Lugt

Intern begeleider groep 5 t/m 8/rekencoördinator

Jan Marijnissen

Onderwijsondersteuner

Erika Kovacs-van Dam

Onderwijsondersteuner

Liesbeth Boek

Onderwijsondersteuner

Marike Stevense

Onderwijsondersteuner

Astrid Kleinveld

Onderwijsondersteuner

Natascha Nieuwkoop

Onderwijsondersteuner

Ruth Corver

Onderwijsondersteuner

Layla Müller

Onderwijsondersteuner

Mildred Wijman

Stagecoördinator/SVIB/interne coach

Agnes Bos

i-Coach

Erik Ooms

Schoolpsycholoog/schoolcontactpersoon

Jerney Bierhuis

Orthopedagoog

Karmen Osman

Schoolmaatschappelijk werker

Noortje van Leeuwen

Administratie (coördinatie)

Conny van Leeuwen

Administratie

Gabriëlle van der Elst

Adminstratie

Bianca Boom

Conciërge

Peter Meershoek

Technisch vakman

Adri van den Eijnden